Masáže

Masáže jsou nejstarší forma terapie, kdy se aplikuje tlak na svaly a tkáně, čímž dochází k léčbě zranění, zmírnění bolestí a stresu. Zlepšují krevní oběh a uvolňují napětí.

Masáže lze doplnit o relaxi s použitím lávových kamenů.

Základní cena masáže je 250 Kč/30 min nebo 450 Kč/60 min nebo dle individuální domluvy. Masáž Lomi-Lomi 650 Kč/60 min.

Provádíme následující typy masáží:

SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽ

Tato masáž je vhodná nejen pro aktivní sportovce, ale i pro jedince, kteří chtějí posílit tělesnou kondici a dobrý fyzický stav. Sportovní a rekondiční masáže jsou zaměřeny především na masírování nejvíce zatěžované partie těla, jako jsou záda a svaly nohou, ale věnují se celému tělu.

Zásadní význam má tento typ masáže hlavně v prevenci, dále v udržení kondice a jako účinný boj proti fyzické a psychické únavě.

Aktivně se také podílí na regenari pohybového aparátu po úrazech, onemocnění či fyzické námaze. Napomáhá regeneraci svalstva a tkání, zvyšuje prokrvení kůže, podporuje lymfatický a cévní systém v odplavování toxinů, mírní bolesti pohy aparátů a zlešpuje jeho výkonnost, zbavuje pocitů ztuhlosti.

BREUSSOVA MASÁŽ

Jemná a zklidňující masáž, která se nejčastěji provádí třezalkovým olejem. Uvolňuje svalstvo a meziobratlové bloky, tím dochází ke srovnání páteře do přirozené pozice a mezio ploténky tak mají větší možnost vrátit se do původní pozice.

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI

Typ terapie, při které se používají specíální havajské techniky. Při masáži se nevyuživají pouze prsty a dlaně, ale i předloktí. Masáž má vysoce terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje kloubní spojení a pomáhá detoxikaci organismu.

MASÁŽ PROTI MIGRÉNĚ A BOLESTI HLAVY

Masáž se používá pro uvolnění napětí v oblasti šíje a hlavy, snížení stresu a odbourání migrenózních záchratů. Masáž může ulevit od akutní bolesti.

REFLEXOLOGIE TRAPÉZOVÉHO SVALU

Masáž slouží k hlubokému uvolnění trapézového svalu. Pomáhá odstaňovat prudké bolesti hlavy, migrény, uvolňuje napětí ze stresu, zlepšuje okysličení hlavy a mozku, má uvolňující, antistresový a relaxační účinek.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže. Masáž lávovými kameny je výbornou relaxací. Teplo sálající z hladkého kamene prostupuje do organizmu až 3 cm hluboko. Ovlivňuje fyziologické procesy, uvolňuje, odstraňuje nervozitu a stres, nespavost a další problémy, které souvisejí s vysokými nároky na psychiku. Přináší celkové uklidnění, nesmírně slastné pocity bezpečí,kdy starosti a stresy samovolně odplývají. Na tělesné úrovni pomáhá teplo z kamenů uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému, jater ledvin.